EKOLOGICKÁ LIKVIDACE VOZIDEL BRNO

 

Ekologická likvidace vozidel Brno

OBJEDNÁVEJTE LIKVIDACI IHNED

 

 

Rychlý kontakt na ekologickou likvidaci vozidel v Brně

odtahy autovraků zdarma

 
1.    Volejte naší zákaznickou linku tel. : +420 775 050 013
2.    Domluvte si termín odtahu vozidla, který máte ZDARMA!
3.    Získejte oficiální doklad o ekologické likvidaci vozidla.


Služby pro Vás při Likvidaci vozidla v Brně•    Rádi Vám poskytneme odtah vozidla k ekologické likvidaci ZDARMA dle vašich časových požadavků a bez čekání.
•    Odtah vozidla  poskytujeme z místa přímo,  kde se automobil nachází.  Vše máte tedy vyřízeno z pohodlí domova.
•    100%  garance  nejnovější  verze  oficiálního  dokladu o  ekologické  likvidaci dle platného  zákona o odpadech.
•    Ekologicky  likvidujeme   veškerá   vozidla  a  autovraky  -  kompletní  i  nekompletní  veškerých typů a  značek.
•    Naše firma působí na celé Moravě v  rámci Moravskoslezského,  Zlínského,  Olomouckého,  Jihomoravského kraje.
•    Volejte zákaznickou linku +420  775 050 013,  kde Vám poskytneme  informace jak ekologicky zlikvidovat vozidlo.
•    Rychle,  snadno  a  profesionálně  vyřídíme  Váš požadavek na  ekologickou  likvidaci  vozidla a  odtah  autovraku.
•    Rádi  Vám poskytneme  pomoc při vyřízení  formalit a jednání s úřady a pojišťovnou při vyřazení a  zániku vozidla.
•    Náš  profesionální  tým  je  připraven pro  Vás, aby zajistil  ekologickou likvidaci  Vašeho vozidla  v Brně a okolí.

 

Zajímavosti o městě Brno


Brno leží na jihovýchodě České republiky na soutoku řek Svratky a Svitavy a protékají jím potoky Veverka, Ponávka, Říčka a několik dalších menších toků. Tok Svratky je v Brně dlouhý přibližně 29 km, u Svitavy délka činí asi 13 km. V katastru města se nachází Brněnská přehrada a několik malých rybníků a jiných vodních ploch, například Žebětínský rybník nebo nádrže v Mariánském údolí. Brno je ze tří stran je chráněno zalesněnými kopci Brněnské vrchoviny, na jihozápadě pak začínají nížiny Dyjsko-svrateckého úvalu, nadmořská výška města se pohybuje mezi 190–425 m n. m., značná část území Brna (6379 ha, 28 %) je pokryta lesy. Kromě kopců Petrov a Špilberk se na katastru města nacházejí také vrchy Bílá hora, Červený kopec, Hády (z části), Kamenný vrch, Kraví hora, Medlánecké kopce, Mniší hora, Palackého vrch, Stránská skála, Strom a Žlutý kopec, nejvyšším vrcholem je Kopeček (479,41 m n. m.). Nejvyšší bod na katastru města s nadmořskou výškou 497 m se nachází severně od Útěchova.
Brno má poměrně rozmanité přírodní zázemí a mírné klima, což je dáno jeho polohou mezi Českomoravskou vrchovinou a nížinami jižní Moravy. Průměrná roční teplota dosahuje 9,4 °C, průměrné roční srážky 505 mm, průměrný počet dnů se srážkami je 150, průměrný sluneční svit za rok činí 1 771 hodin a převažující směr větru je severozápadní. Od východu na západ je město dlouhé 21,5 km a celkově zabírá plochu 230 km². Velmi dobrá kvalita ovzduší v Brně je zaručena dobrou ventilací jeho území, dlouhodobě nebyly v Brně zaznamenány žádné klimatické kalamity. Na katastru Brna se nachází několik desítek chráněných území, například část chráněné krajinné oblasti Moravský kras, národní přírodní památka Stránská skála, národní přírodní rezervace Hádecká planinka, přírodní památka Bílá hora nebo přírodní rezervace Bosonožský hájek.
K trvalému pobytu v Brně je přihlášeno 400 tisíc obyvatel, což jej v žebříčku největších měst Evropské unie řadí na 69. místo (stav v roce 2011). Brněnská aglomerace, administrativně vymezená dle vyhlášky č. 561/2006 Sb. za účelem hodnocení a snižování hluku obcemi Brno, Adamov, Bílovice nad Svitavou, Česká, Kuřim, Lelekovice, Modřice, Ostopovice, Podolí, Popůvky, Rozdrojovice, Řícmanice, Šlapanice, Troubsko má zhruba 450 tisíc obyvatel. V samotné brněnské metropolitní oblasti ale žije asi 600 tisíc obyvatel, což ji činí po pražské a ostravské třetí největší v Česku (podle Eurostatu žilo v roce 2004 v širší metropolitní oblasti Brna 730 tisíc obyvatel), přičemž celý Jihomoravský kraj má asi 1,2 milionu obyvatel. Brno je odvěkou křižovatkou obchodních cest, která spojovala severní a jižní evropské civilizace po staletí, a po staletí bylo jediným právoplatným hlavním městem autonomní moravské země. Město je jako součást podunajského regionu historicky spjato s Vídní, vzdálenou 110 km. V minulosti bylo Brno známé také jako významné průmyslové město, někdy přezdívané jako „rakouský Manchester“.


(Zdroj: wikipedie)

KONTAKTNÍ BODY

PREZENTACE

Adam Matějovský